חמש סיבות לשלב אבני מדרך בגינה

כולנו רוצים גינה אסתטית ונעימה, שקל להתהלך בה וכיף לבלות בה בזמננו הפנוי. גם בימי החורף הגשומים. גינה פרטית היא חלק בלתי נפרד מהבית ולכן כדאי לעצב אותה בצורה יעילה ודקדקנית אשר תבטיח תוצאה לאורך זמן

 

לאבני מדרך השפעה גדולה מאוד על מראה הגינה וניתן לשלבן בהרבה דרכים ובמגוון עיצובים.

 

אבני מדרך אסתטיות ויפות –

אבני המדרך הן בעצם פרוסות סלעים טבעיים, אבני בזלת וגרניט. הן משתלבות נהדר בכל גינה ומעניקות לגינה מראה טבעי ואסתטי. הן משתלבות נהדר עם כל סוג של חיפוי קרקע

 

אבני מדרך קלות וזולות להתקנה-

התקנת אבני המדרך קלה במיוחד ואינה דורשת מיומנות מיוחדת. מאחר ואבני המדרך עשויות ברב המקרים מפרוסות עבות של סלעים, אבני בזלת וגרניט, הן שוקלות מספיק על מנת להיות יציבות על האדמה. די במיקום אבני המדרך על אדמה רכה ואפילו רטובה מעט, לתפוח עליה קלות כדי להתקין אותה. עובדה זו מוזילה את עלויות ההתקנה משמעותית בעיקר כי כמעט כל אחד יכול לעשות זאת בכוחות עצמו.

 

אבני מדרך אינן מתבלות-

העובדה כי אבני המדרך עשויות חומר טבעי קשה במיוחד (שכן סלעים, אבני בזלת וגרניט הן תוצר של מיליוני שנים) הן אינן מתבלות עם השנים אלא להיפך. המראה שלהן משתבח עם השנים. יתרון משמעותי יחסית לכל סוג אחר של מרצפות.

 

אבני מדרך מתאימות לכל סגנון עיצוב –

אבני המדרך טבעיות וניטרליות. לכן, מאוד קל לשלב אותן בכל סגנון עיצוב ועם כל חומר גלם אחר. למשל, סלילת שביל גישה בשילוב אבני טוף או חלוקי נחל מרהיבים, עשוים להעניק לגינה מראה טבעי מרשים. שילוב אבני מדרך עם דשא או צמחייה יביא לצבע מעניין וחיות.

 

אבני המדרך ניידות –

העובדה כי ההתקנה פשוטה ואינה דורשת התערבות חומרים אחרים לקיבוע, הופכת את אבני המדרך לחומר גלם נייד אשר ניתן להזיזו ולשנות את העיצוב או את השימוש בכל עת. מחזור האבנים לשימושים שונים קל, יעיל וחסכוני.

אבני מדרך הן כנראה ההשקעה הכי טובה בעיצוב הגינה. יש להן שימושים רבים והאפשרות למחר, לגוון ולשנות פשוטה וזמינה בכל עת. 

מלבד לסלילת שבילים, אבני המדרך יכולות להתאים גם לריצוף משטח גדול / חנייה / פינת ישיבה וכו'.  

עיצוב נכון של הגינה יעניק לכם גינה יפה וקלה לתחזוקה לאורך שנים

 

 

סיבות - למה כן -