חמש סיבות לבנות ממ"מ במקום להזמין ממ"מ יביל

כאשר מעוניינים לבנות ממ"מ במוסד שאין בו מרחב מוגן, ישנן שתי אפשרויות עיקריות לבצע זאת: האחת היא באמצעות בנייה של הממ"מ במקום, והשנייה היא באמצעות הזמנה של ממ"מ יביל שנבנה במפעל.

הנה 5 סיבות לבנות ממ"מ במקום להזמין ממ"מ יביל.

1. יציבות - אמנם בנייה של ממ"מ מתחילה בבדיקה יסודית של האדמה במקום, על מנת לאפשר חיבור יציב של הממ"מ לאחר הבנייה שלו. אולם אין ספק כי בנייה של ממ"מ במקום עצמו תתבצע בצורה טובה וחזקה יותר, וללא טעויות שעלולות להיות קריטיות, כאשר מדובר בממ"מ.

2. תיקונים - כאשר בונים את הממ"מ במקום, קל יותר לגלות טעויות או בעיות, ולתקן אותן מיד – מה שלא ניתן לעשות בהזמנה של ממ"מ יביל, אשר מגיע מוכן לחלוטין.אם יש בממ"מ בעיה, יש להחזיר אותו למפעל, בעלות גבוהה ובמורכבות רבה.

3. פיקוח צמוד - כאשר בונים את הממ"מ בשטח האמיתי, קל יותר לפקי על הבנייה ולהשגיח על כל שלבי הבנייה, על מנת לוודא שבניית הממ"מ נעשית בצורה הטובה ביותר. כאשר הממ"מ מיוצר במפעל, אין אפשרות להשגיח על בנייתו.

4. התאמה מדויקת - למרות כל המדידות לפני הבנייה, קל הרבה יותר לדייק בבניית הממ"מ כאשר בונים אותו במקום. בנייה של ממ"מ במפעל עלולה להתגלות כלא מדויקת, דבר שאינו ניתן לשינוי כלל לאחר מעשה.

5. מניעת בעיות בהובלה - כמובן, הזמנת ממ"מ יביל דורשת הובלה של הממ"מ אל המוסד שבו הוא אמור להיות מוקם. כאשר מדובר בממ"ד של דירה קטנה, לרוב אין בעיה בהובלה. אולם כאשר מדובר בממ"מ, יתכן שמדובר במבנה גדול במיוחד. לא תמיד ישנה אפשרות טכנית להוביל את הממ"מ אל המוסד, וגם אם ישנה אפשרות, הרי שהיא מורכבת והעלות שלה גבוהה.

למרות כל הסיבות שבגללן כדאי לבנות ממ"מ- קרא 5 סיבות שבגללן עדיף להזמין ממ"מ נייד.

סיבות - למה כן -