חמש סיבות להזמין ממ"מ נייד במקום לבנות ממ"מ

כאשר בונים ממ"מ במוסד ישן, שנבנה לפני התקנות המחייבות בנייה של ממ"מ לכל מוסד, ישנן שתי אפשרויות המאפשרות הוספה של הממ"מ למוסד.

אפשרות אחת היא בנייה של ממ"מ בשטח המוסד, על כל המשתמע מכך. האפשרות השנייה היא הזמנה של ממ"מ נייד ממפעל העוסק בתחום, כך שהממ"מ נבנה במקום אחר ומובל אל המוסד בשלמותו. הנה 5 סיבות להזמין ממ"מ נייד במקום לבנות ממ"מ.

1. חיסכון - מכיוון שהממ"מ אינו נבנה במקום, הרי שאין צורך בפיקוח צמוד על הבנייה, בפועלים רבים שיגיעו למקום, בעבודות ניקיון לאחר הבנייה וכדומה. העלות של הקמת הממ"מ מסתכמת בעלות ההזמנה עצמה יחד עם עלות ההובלה.

2. נוחות - נוח מאד להזמין ממ"מ נייד במפעל מתאים. אין צורך לפקח על הבנייה, כאמור, ולסבול מכל הבלגן, הביורוקרטיה והעבודה אשר כרוכות בבנייה של ממ"מ במוסד עצמו. הממ"מ מגיע שלם לחלוטין אל המוסד, וחוסך לבעלי המוסד עבודה רבה. דרושות רק מספר שעות של התקנה, והממ"מ עומד.

3. הפחתת רעש - מוסדות נמצאים בדרך כלל בסביבת מגורים. כל בנייה בסביבת המגורים מסבה אי נוחות רבה לדיירים שבאזור, בעיקר בגלל הרעש הכרוך בבנייה. כאשר מדובר בבניית ממ"מ העניין בולט במיוחד, מכיוון שמדובר בעבודות בטון רבות במיוחד. הזמנת ממ"מ נייד חוסכת את הרעש הזה מתלמידי המוסד ומן השכנים.

4. פחות לכלוך - נושא זה חשוב במיוחד כאשר מדובר על מוסדות לילדים. בתקופת הבנייה, המוסד כולו מתמלא באבק בנייה, בחול ובפסולת בנייה, כולם אינם בריאותיים במיוחד, בלשון המעטה. הזמנת ממ"מ נייד חוסכת את הלכלוך הזה, ומאפשרת בנייה חלקה, קלה ונעימה.

5. יותר דיוק - בשל העובדה שהממ"מ נבנה רחוק ממקום יישוב ואינו מסב אי נוחות לשכנים, ניתן לבנות אותו בנחת ולא בחיפזון, ולוודא שהכול תקין.

למרות כל הסיבות להזמין ממ"מ נייד - קרא 5 סיבות שבגללן כדאי לבנות ממ"מ

סיבות - למה כן -