חמש סיבות לבנות ממ"ד במקום להזמין ממ"ד יביל

חדר ממ"ד הינו חדר ממוגן המאפשר הגנה מפני מגוון מצבים וביניהם פגיעת טילים. ישנו חדר ממ"ד הבנוי כחדר ככל חדרי הבית לעומת חדר ממ"ד יביל שהינו ממ"ד נייד שניתן להזמין ולמקם בהתאם לצורך.

למה עדיף לבנות ממ"ד חדש במקום להזמין ממ"ד יביל?:

סיבה 1- עוד חדר: ממ"ד יביל הוא לא עוד חדר בבית. מדובר במבנה בעל מטרה אחת ברורה- הגנה. אולם, בזמן שאתם עושים בו שימוש אתם לא יכולים ליהנות ממנו כחדר מרכזי כמו כל חדרי הבית. לעומת זאת, במידה ובחרת בחדר ממ"ד בנוי במקום, הוספת לכם חדר לבית. ניתן לישון בו, להפוך לחדר עבודה, חדר משחקים וכך הלאה. אתם גם מרוויחים עוד חדר לבית וגם מרוויחים הגנה. בהחלט משתלם.

סיבה 2 - המראה הכללי: כאשר אתם בוחרים להציב ממ"ד שהינו מבנה יביל איפשהו בגינה שלכם, בחצר של מקום העבודה וכך הלאה, אתם פוגעים באופן ברור במראה והעיצוב של המקום. מדובר בהנחה של מבנה שאין בו ולו דבר אחד יפה או מרשים, סתם מבנה שהנחתם. לעומת זאת, בנייה של חדרי ממ"ד יכול להתבצע באופן יפה ומשתלב במראה הכללי.

סיבה 3- הקרבה: מבנה ממ"ד קבוע במקום מאפשר לכם להגיע אליו בזריזות ומהירות בעת הצורך. מבנה יביל נמצא בחוץ. דבר שמעמיד אתכם בפני סכנה הן בשל החשיפה והן בשל המרחק.

סיבה 4- הגדלת שוויו של הבית: ממ"ד בנוי הוא חדר נוסף. שווי הבית שלכם עולה בהתאם. בזמן מכירה, עוד חדר משפיע משמעותית על המחיר. כמו כן, דירה בלי ממ"ד היא דירה שנמכרת בפחות כסף. המבנה היביל לא ייסע במקרים אלו.

סיבה 5- מיגון שמיש: הנוחות של השימוש בממ"ד הביתי טובה יותר מזו של הממ"ד היביל. מומלץ מאד.

למרות הסיבות שבגללן עדיף לבנות ממ"ד - קרא 5 סיבות שבגללן עדיף להזמין ממ"ד נייד

סיבות - למה כן -