חמש סיבות להזמין חברת גינון להקמת הגינה

בעלי בתים רבים מתלבטים אם להקים את הגינה שלהם לבד או להזמין חברת גינון לביצוע העבודה. אז אספנו חמש סיבות שבגללן כדאי להזמין חברת גינון

1. הגינה, היא חלק בלתי נפרד מהבית וככזו ראוי שתעוצב ותתוכנן על ידי אנשי מקצוע שיוכלו להתאים את הסגנון הייחודי של הגינה לעיצוב הבית ולמטרות השימוש בגינה כפי שיבחרו על ידי בני המשפחה. כיום, קיימות אפשרויות רבות להעשרת הגינות הפרטיות שלא היו קיימות בעבר כמו דקים, בומנייט, בריכות דגים, דשא סינטטי, מערכות של מזרקות וכדומה. מתכנני גינות מכירים היטב את המוצרים, הסגנונות , העלויות ונקודות התורפה ויוכלו לנתב את הבחירה לטובה ביותר במסגרת התקציבים.

2. לתכנון הצמחיה שתישתל בגינה חשיבות רבה לאורך החיים של הגינה לא פחות מהטיפול בה. חשוב שהצמחים והעצים הנבחרים יהיו בשילוב כזה שיאפשר צמיחה והתפתחות זה לצד זה מבלי ששרך מסויים ישתלט על איזור גידול של פרחים או שישתלו עצים שאינם מאפשרים לצמחיה לגדול בסביבתם הקרובה. מתכנני גינות יוכלו לבחור עבורינו את הגינה שתראה טוב גם לאחר מספר שנים ולא רק בהקמתה.

3. התאמת הגינה לבני המשפחה ולצריכהם המיוחדים חשובה מאוד. האם הגינה מיועדת לשמש כרחבת משחקים עבור ילדים קטנים? אם כך רצוי שיותאם איזור משחק נקי מסיכונים עבורם כמו סלעים או כדים. באם המטרה היא שימוש כמקום ישיבה בטבע למנוחה מימים עמוסים רצוי שהגינה תעוצב כך שהיושב בה יוכל להנות מנוחות (למשל משטח ישר למיקום שולחן) . מעצבי גנים רוכשים השכלה בתחום העיצוב ויוכלו לעזור לנו לתרגם את הצרכים לתוכנית.

4. תחזוקת הגינה לאורך שנים יכולה להיות מקור לשלווה וסיפוק רב או גורם לתסכול ועומס מיותר. חשוב שתכנון הגינה יותאם לשיטת התחזוקה המועדפת ולאמצעים הכלכליים האחזקתה. מתכנני גינות יאפשרו התאמה הטובה ביותר.

5. עלויות הקמת גינה יוקרתית הם לא מבוטלות ותכנון נכון יאפשר ביצוע ותחזוקה באמצעים הקיימים. תכנון שיעשה על ידי חובבנים עלול בסופו של תהליך לעשות הרבה יותר בשל הצורך לתקן טעיות תכנון (כמו שתילת עצים בקירבה מסוכנת לבית, שעלולים לגרום לנזק במבנה), התקנות נכונות של מערכות השקייה וכו.

סיבות - למה כן -