חמש סיבות לבחור ברצפת בומנייט

רצפת בומנייט היא האופן בו ניתן לקחת בטון ולהפיק ממנו הרבה יותר מכך. לפניכם חמשת הסיבות לבחירה ברצפה מסוג זה.

1- החוזק: רצפת בומנייט היא רצפת בטון לכל דבר. לא מדובר במרצפות שייתכן כי ישברו או יפגמו. מדובר בבטון של ממש. בהתאם, החוזק של הרצפה והיכולת שלה לשמש אתכם לאורך שנים רבות ותקופות ארוכות במיוחד היא דבר שאינו מוטל בספק. זהו סוג הרצפה החזק ביותר שניתן לשלב כיום. למעשה אם בחרתם בריצוף זה, לא תצטרכו להחליף הרבה מאד זמן.

2- הצורה הייחודית: רצפת בומנייט היא אכן רצפת בטון. אולם, השוני הוא בכך שניתן להטביע ברצפה הזו אי אלו סוגים של צורות וחיתוכים כך שנוצרת הדמיה מיוחדת. הדמיה זו יכולה להיעשות באופן מקצועי כך שהיא תהייה ייחודית וכזו שלא משוחזרת באף רצפה אחרת. הצורה המיוחדת מהווה בהחלט יתרון בפרט כשהיא ייחודית לכם בלבד.

3- עמידות בתנאי מזג האוויר: רצפת בומנייט נעשית בדרך כלל עבור חיפוי שטחי חוץ. אלו שטחים שסופגים חום, קור, שלג ושמש קופחת. רצפה בומנייט היא רצפה באיכות גבוה ובעלת יכולת עמידות מרשימה במיוחד. על הרצפה הזו לא תראו את מה שהשאירה השמש.

4- החיסכון: ישנם מקרים בהם רצפת בומנייט זולה יותר מכל אפשרות אחרת. עם זאת קיימים גם מקרים אחרים. אולם, היתרון הבולט שאינו משתנה הוא שבחירת בבומנייט היא בחירה במשהו שמלווה אתכם לזמן רב ובהתאם, חוסך לכם כסף.

5- מודרניות: רצפת בומנייט הפכה למודרנית ביותר בשנים האחרונות. היא מאפשרת להפוך את הרצפה שלכם לכזו שמדמה ריצוף באמצעות בלטות. עם זאת, היא מצליחה לבלוט הרבה יותר.

סיבות - למה כן -