חמש סיבות לבנות דק במרפסת

דק מעץ בגינה הוא אלמנט שרבים היו רוצים, לכל אחד יש את הסיבות האישיות שבגללן הוא היה רוצה דק בבית. להלן 5 סיבות לבניית דק במרפסת.

1 היופי: אין דבר יפה יותר למרפסת שלכם מאשר דק עץ מכובד ומרשים. יש סיבה מדוע כל כך הרבה אנשים בוחרים בדק עץ עבור חיפוי המרצפות במרפסת. הסיבה היא כמובן בשל היופי של הדק. לדק מראה אופנתי, מוצלח במיוחד וכזה שמחמם את הלב ועושה חשק לצעוד. באמצעות שימוש בדק במרפסת שלכם אתם מבטיחים לעצמכם את השדרוג המיידי במראה.

2 נוחות: דק עץ הוא חיפוי נוח מאד עבור מרפסות. דק עץ שעשוי מחומרים איכותיים וברמה הסטנדרטית נותן תחושה נעימה מאד בכף הרגל כך שאין צורך לנעול נעליים או גרביים בזמן היציאה למרפסת. הדק נוח לרגל. הוא לא חם מדי, לא קר מדי ותמיד נעים ומזמין לצעידה.

3 המשכיות: יתרון בולט של מרפסות בבתים הוא היותן עוד חלל שבו ניתן ליהנות בפרטיות שמאפשר הבית. אולם, הרבה פעמים מרפסות לא מנוצלות היות והן מוזנחות וכדומה. במידה ויש לכם דק עץ במרפסת היא הופכת להיות שימושית כמו כל חדר אחר בבית ואתם יכולים ליהנות ממרפסת שהיא המשך לבית ומשמשת כחדר מן המניין.

4 טרנד שאינו חולף: הרבה דברים בבית מעוצבים בהשפעת הטרנדים הרווחים בעונה. מגמות העיצוב משתנות בתדירות גבוהה למדי כך שדבר שהיה עדכני עד עכשיו הופך להיות לנדוש בעוד רגע. לעומת זאת, כאשר מדובר בדק למרפסת מדובר בטרנד שאינו חולף. זו היא אופנה קבועה שתמיד מתאימה לתקופה ותמיד מומלצת. המרפסת שלכם תישאר עדכנית תמיד.

5.משתלב עם הכל: הדק משתלב עם כל סגנון עיצוב שתבחרו בעתיד למרפסת שלכם. הוא משמש כרקע מוצלח במיוחד עבור כל דבר שתרצו להציב. לכן, אפשר להתקין אותו עוד לפני שבוחרים ריהוט גן או סגנון למרפסת. הוא פשוט משתלב עם כל דבר.

סיבות - למה כן -