חמש סיבות להסיר את המשקפיים בלייזר

הסרת משקפיים בלייזר הולכת ונעשית נפוצה יותר ויותר משנה לשנה. אנשים רבים פונים להיפטר מן המשקפיים שלהם באמצעות ניתוח לייזר פשוט.

לטובת כל אלה שעדיין מתלבטים, הנה 5 סיבות להסיר את המשקפיים בלייזר

1. כי המשקפיים פשוט מציקות! כמה פעמים התרגזתם על המשקפיים ש"נוזלות" מהאף כשמזיעים? שמסתירות חצי מהאיפור? שאי אפשר לשפשף את העיניים איתן? שהילדים שוברים לכם כל יומיים? החיים בלי המשקפיים הם פשוט חיים טובים יותר. טוב, לכל הפחות נוחים יותר.

2. כי ניתוח לייזר בטוח לחלוטין בעבר היו דיונים רבים על הבטיחות של ניתוחים להסרת משקפיים. מאז שהומצא הניתוח הראשון הזה, עברו ניתוחי הלייזר להסרת משקפיים שינויים ושיפורים עצומים, והסיכונים הולכים ופוחתים. כיום, הסיכונים לפגיעה בראיה או לזיהום הם אפסיים ממש, והסיכון העיקרי שנותר הוא שכעבור תקופה, הראיה תחזור למצב הקודם – וגם זה סיבוך נדיר מאד.

3. כי ההתאוששות מהירה ההתאוששות תלויה, אמנם, בשיטה המדויקת שבה מתבצע הניתוח, אולם באופן כללי, הסרת משקפיים בלייזר מאפשרת לכם לחזור לתפקוד תקין תוך יום אחד בלבד, ולעיתים תוך מספר ימים. בדרך כלל גם הכאבים נמשכים רק יום או יומיים, וניתן לשכך אותם בקלות בעזרת משככי כאבים פשוטים. לא תאמינו כמה קל יהיה לכם להתרגל למראה החדש שלכם!

4. כי קל לחזור על הניתוח כבר הזכרנו שהראיה יכולה להידרדר לאחר הניתוח. ברוב המקרים, כמעט ללא הגבלה, ניתן פשוט לחזור על הניתוח ולתקן שוב את הראיה.

5. כי יש כל כך הרבה שיטות כמעט כל אחד יכול לעבור הסרת משקפיים בלייזר. המגוון של השיטות מבטיח אפשרות טיפול לכל אחד, מלבד מקרים בודדים ממש שאינם מתאימים לניתוח.

סיבות - למה כן -