חמש סיבות לעשות פוליש קריסטל

עם השנים המרצפות נשחקות ומאבדות את הברק. טיפול פוליש מקצועי מחזיר את הברק למרצפות ונותן תחושה של בית חדש. אין דבר המשדר יותר ניקיון של בית מאשר לראות את הרהיטים משתקפים ברצפה, מרוב שהרצפה מבריקה.

ישנם כמה סוגי פוליש למרצפות. המומלץ ביותר עבור בית פרטי הוא פוליש הקריסטל. פוליש קריסטל תפס תאוצה עם השנים האחרונות וכעת הוא הפוליש המבוקש והיעיל ביותר המוצע בשוק, עם תוצאות משביעות רצון פעם אחר פעם. מה זה פוליש קריסטל? פוליש קריסטל זה פוליש הכולל הכנסה של חומר מיוחד לשכבה העליונה של המרצפות.

את החומר מכניסים בעזרת פעולה הנקראת קרצוף. לאחר הכנסת החומר, מתקבל מראה מבריק של המרצפת- פוליש הקריסטל מחזיר את הברק למרצפת, כאילו היתה מרצפת חדשה.

5 סיבות לעשות פוליש קריסטל

למה כדאי לבחור דווקא בפוליש קריסטל על פני סוגי הפוליש האחרים? על קצה המזלג,

5  סיבות שמדגישות מדוע דווקא לבצע פוליש קריסטל:

1. מבין סוגי הפוליש הקיימים, זהו הפוליש המתאים ביותר לבית פרטי. סוג הפוליש מותאם לפי סוג המרצפת, ופוליש קריסטלי מתאים לסוגי המרצפות הנפוצות בבית הפרטי שלנו- מרצפות טרצו ושיש .

2. פוליש קריסטל מחזיר את הברק למרצפת, כמעט כאילו זה עתה ריצפנו מחדש את הבית.

3. פוליש קריסטל מונע שריטות בעתיד שעלולות להרגם מגרירת חפצים ורהיטים על הרצפה. הפוליש הקריסטלי עוטך את המרצפת במעין שכבת הגנה וכך מונע את שריטת המרצפת.

4. פוליש קריסטל מעניק מראה חלק ומבריק לרצפה אך אינו הופך את הרצפה למחליקה ומסוכנת.

5. פוליש קריסטל אינו חדש בשוק. הוא נוסה לא מעט פעמים ובוצע על מגוון בתים בישראל. אינכם מתנסים כאן בפוליש חדש שלא בטוח מה תוצאותיו, אלא בוחרים פוליש קריסטל שהוכיח את תוצאותיו במבחן המציאות ושנשמר יפה מאוד גם שנים לאחר מכן.

סיבות - למה כן -